top background midgar.eu logo design top background


Photo Tours Abroad
PTA

Ian Ford

Photo Tours Abroad
case study

“Byliśmy zachwyceni otrzymaniem 5 propozycji w niedługim czasie po przedstawieniu naszych potrzeb.

“Każda z alternatyw była w pewien sposób interesująca, niemniej dwie z nich były dla nas szczególnie wartościowe, ponieważ odwzorowywały przesłanie naszej marki w wyjątkowo zwięzłej formie. Po kilku dniach namysłu wskazaliśmy jeden projekt do dalszego rozwoju.

“Etap dopracowywania projektu jest chyba najciekawszą fazą współpracy. Z naszej perspektywy rysował się on jako doskonała okazaja do rozbudowywania logo i wzbogacania go o dodatkowe elementy. Na szczęście Łukasz ostrzegł nas o konsekwencjach zaburzania harmonii i wprowadzania rozpraszających dodatków. Jeden email obszernie opisujący nasze położenie skłonił nas do zrobienia kroku wstecz, przemyślenia naszego nastawienia, a finalnie stwierdzenia, że cała argumentacja Łukasza pokrywa się dokładnie z naszymi założeniami projektowymi. Nie pozostało nam więc nic innego jak porzucić pokusę komplikowania znaku, dzięki czemu mamy teraz stylowe logo, które nie wymaga żadnych dodatkowych objaśnień.”

Tedsom
tedsom

Tamba Keita

Tedsom
papeteria

“Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania.

“Miałem prawdziwą przyjemność współpracować z Midgar.eu przy tworzeniu naszego znaku graficznego. Była to bardzo interesująca i pouczająca przygoda. Projektant pomógł nam zrozumieć czym powinno być logo i jakie jest jego znaczenie. Jego uwagi były bardzo trafne i nadzwyczaj profesjonalne.

“Otrzymaliśmy proste, przystępne i wymowne logo. Łukasz wykonał świetną robotę przy przekładaniu naszego przesłania na język grafiki. Nasi klienci doceniają to i gratulują nam znakomitego logo. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Midgar.eu w przyszłości. Gorąco polecamy usługi Łukasza każdej firmie.”

ProSecura
prosecura

Robert Ciuba

ProSecura, Kancelaria Brokerska
case study

“Nigdy wcześniej nie doświadczyłem tak profesjonalnego podejścia do Klienta.

“Na początku Pan Łukasz Ruszel bardzo precyzyjnie określił warunki współpracy, następnie gruntownie zbadał moje oczekiwania i przedstawił 3 wstępne projekty. Każda propozycja była szczegółowo opisana. Byłem zaskoczony trafnością wszystkich trzech projektów. Po wyborze docelowego logo Pan Łukasz uprościł je w drugim etapie swojej pracy. Co ważne, Pan Łukasz wie jak chce zaprojektować dane logo, ale jest otwarty na uwagi od osoby, która zleca usługę.

“Efekt był dla mnie bardziej niż zadowalający. Bardzo polecam!”

Jadara
jadara

Ahmad F. Zuaiter

Jadara Capital Partners, LP
case study | papeteria

“Otrzymaliśmy identyfikację, z której jestesmy w pełni zadowoleni, a sam proces przebiegł bardzo sprawnie i był ciekawym doświadczeniem.

“Rzadkością jest możliwość znalezienia kogoś z tak usystematyzowanym podejściem, kto jednocześnie byłby pełen kreatywności i pozostawał otwarty na sugestie. Współpracując z Łukaszem mieliśmy szczęście trafić na ten zestaw.

“Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy jeszcze mieli okazję współpracować z Łukaszem nad nowymi projektami brandingowymi.”

Królik
krolik

Artur Królik

Wiesław Królik, Zakład Produkcyjno-Usługowy
case study

“Współpraca przebiegła tak sprawnie i profesjonalnie, jak nasz znak teraz wygląda:-)

“Długo szukaliśmy kogoś, kto tworząc prezentuje spójny zamysł, trzyma się pewnych zasad i, przede wszystkim, w ten sam sposób co my patrzy na świat. Wszystko o czym piszę odnaleźliśmy w pracach Pana Łukasza. Szczególnie udzieliła się nam komunikatywność oraz minimalistyczna forma wykonanych logotypów.

“Przebieg współpracy zostanie zaprezentowany w case study, dlatego mi pozostaje tylko napisać: dziękujemy i polecamy!”

Bobaski.pl
bobaski.pl

Joanna Jastrzębska

Bobaski.pl

“Powstało logo wpisujące się w najnowsze trendy designerskie związane z tematyką dziecięcą.

“Kluczową sprawą dla projektanta jest jak najlepsze zrozumienie oczekiwań Klienta, co w naszym przypadku zostało bez problemu osiągnięte. Na wstępnym etapie realizacji przedstawione zostały mi cztery różne propozycje wyglądu logo. W zasadzie każda z nich była na tyle dopracowana i elegancka, że spełniała moje oczekiwania. Miałam spore trudności z podjęciem ostatecznej decyzji. Następnie przetestowaliśmy dwanaście wersji kolorystycznych, z których jedna okazała się strzałem w dziesiątkę.”

ProfisBud
profisbud

Grzegorz Kawa

Profisbud
case study | papeteria

“Bardzo dziękuję i polecam w 100%!

“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Łukaszem. Praca nad logo przebiegała bardzo sprawnie i szybko. Dzięki Panu Łukaszowi możemy pochwalić się naszym inwestorom znakiem, który jest odbierany bardzo ciepło i miło.”