top background midgar.eu logo design top backgroundWitam!photo Łukasz Ruszel

Łukasz Ruszel

Kraków
midgar.eu

Specjalizuję się w projektowaniu znaków graficznych i identyfikacji wizualnych. Działam głównie za pośrednictwem Internetu i dzięki temu miałem już okazję współpracować z firmami ze wszystkich kontynentów... poza Antarktydą.

Moje prace charakteryzują się prostotą i wiernością podstawowym zasadom projektowania logo. To gwarantuje, że są łatwe do wykorzystania w dowolnym medium, ich główną funkcją jest bycie nośnikiem przesłania marki i nie przemijają wraz z kolejnymi modami i dewaluującymi się trendami w projektowaniu.

Jeśli potrzebujesz logo dla swojej nowej firmy, chciałbyś odświeżyć dotychczasowy znak lub jesteś zainteresowany współpracą nad jakimś innym projektem graficznym — napisz lub zadzwoń.


Poniżej zapraszam do obejrzenia kilku prac niezwiązanych bezpośrednio z identyfikacją wizualną:


roy

Roy


Scena z kultowego filmu (jakiego?) odtworzona za pomocą odpowiednio skalowanego liternictwa. Grafika uzyskana dzięki specjalnie skonstruowanemu do tego celu skryptowi. Aktualnie wisi na mojej ścianie jako wydruk w formacie A0.
full size |  «  |  top  |  » 

burzum

Burzum


Ten obraz męczył mnie przez wiele miesięcy przy każdym odsłuchaniu kawałka "Rundgang Um Die Transzendentale Säule Der Singularität". Uwolnić się pomogło dopiero przeniesienie wizji na kalkę za pomocą tuszu, a następnie dalsza obróbka w Photoshopie.

womd

WoMD


Weapons of Mass Distraction.

Jedna z moich pierwszych prac powstałych jako zabawa grafiką wektorową. Z perspektywy czasu nietrudno wskazywać niedociągnięcia w wykonaniu, niemniej przesłanie nie straciło nic ze swej aktualności;-)

nietak

NieTak


Tak czy nie? Chaos i walka przeciwieństw.

synapsy

Synapsy


Kolejna grafika powstała jako wzór równomiernie rozłożonych, mniejszych elementów.

king

King for a Day


King for a Day, Fool for a Lifetime.

Słowa mądrości pochodzące z albumu Faith no More o tym samym tytule (polceam również uwadze okładkę tejże płyty).

fingerprints

Fingerprints


Kolejny plakat wiszący na mojej ścianie. Połączenie odcisków palców i wzoru fali odwzorowane za pomocą czterech różnych alfabetów. Jeśli ktoś jest w nastroju to może doszukiwać się tu bezdennych głębin interpretacyjnych;-)

hand

tom

Tom


Portret jednego z moich ulubionych artystów - Toma Waitsa. Kiedy dorosnę chcę być jak on.

lola

Lola


Wszystkiego najciekawszego Lola - nie pozwól swojej wiolonczeli pokryć się kurzem!

maria

Maria


Hołd na cześć pewnej Greckiej Bogini...
full size |  «  |  top  |  »